ATMT PL

Tanadug University of Traditional Tibetan Medicine

Jesteś tutaj: Strona główna   Wydarzenie   Koncert Drukmo Gyal w Warszawie

Koncert Drukmo Gyal w Warszawie

17/10/2019

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na koncert niesamowitej Drukmo Gyal Dakini, której głos przenosi do innej rzeczywistości. Wykonywane przez nią mantry mają kojący wpływ na słuchaczy, pozwalają uwolnić stres i harmonizują energię w całym ciele.

Warto otworzyć się na pozytywną siłę mantr i sprawdzić ich moc podczas jedynego takiego występu w Warszawie.

Kim jest Dakini? (Tibetan: མཁའ་འགྲོ་མ) W wolnym tłumaczeniu nazwa ta oznacza „podniebną tancerkę”, która jest emanacją mądrości i uważności. Wierzymy, że natura Dakini ukryta jest w każdym stworzeniu.

Drukmo Gyal Dakini (འབྲུག་ མོ་ རྒྱལ) – jedna z najpopularniejszych na świecie artystek wykonujących tybetańskie mantry. Wydała 5 albumów, koncertuje na całym świecie.

Urodziła się w północno-wschodniej części Tybetu w tybetańskiej rodzinie joginów (Tib. སྔགས་ པ Ngakpa), od dzieciństwa uczyła się śpiewania tradycyjnych tybetańskich mantr.

Współpracuje z Sorig Khang International – organizacją zajmującą się popularyzacją Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej. Uczy leczenia mantrami, przemawia publicznie na temat mantr leczniczych, jogi, medytacji oraz terapii zewnętrznych Sowa Rigpa. Została także zaproszona przez TEDx, by wypowiedzieć się na temat kobiecości w buddyzmie i jej roli jako kobiety w społeczności tybetańskiej.

Drukmo jest także założycielką Dakini Projekt, którego głównym celem jest szerzenie edukacji seksualnej pośród młodych dziewczyn w Tybecie.

Koncert odbędzie się 17.10 o godz. 19:00 w MYSIA 3   sala “Mysia Bez Cenzury”

Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na Kathmandu Therapy CAMP, pomoc dzieciom i dorosłym z niepełnosprawnościami.

 

Cena biletu 40 zł. Sala pomieści 200 osób.

FB: https://www.facebook.com/events/747975935631168/


Kursy za granicą

© 2020 ATMT PL  |  Dokumenty Stowarzyszenia
X